Social Media Manager

Budapest II., Hungary

A Google technológiai partnereként ügynökségünkkel több, mint 1 milliárd Ft hirdetési költést kezelünk, nemzetközi - automatizált hirdetéskezelő rendszereket és regionális nagyvállalatoknak webshopokat fejlesztünk.

Ha te is szeretnél Google és kereskedelmi megoldások értékesítésében részt venni, akkor csak küldd át az önéletrajzod és már hívunk is!

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Online marketing
  • Teljes munkaidő

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Jó szervező, képes az önálló munkavégzésreoKíváló helyesírással és szépérzékkel rendelkezik
  • Megtalálja és jelentkezése során elküldi az álláshirdetésben elrejtett helyesírási hibát
  • Gyorsan tanul, szakértőként hitelesen kommunikál az ügyfelekkel
  • Social media területen szerzett tapasztalattal rendelkezik
  • Türelmes, kedves, ügyfélközpontú gondolkodásmód jellemzioKöveti az új trendeket, újító szellemű
  • Jó kommunikációs képességű
  • Megbízhatóság

  • Angol nyelvtudás

  • Online marketing ügynökségnél szerzett tapasztalat
  • Szakmai tapasztalat: online marketing, social media toolok használata, grafikai ismeretek
  • Német nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák:

    • Partnerek social platformjainak kezelése: tartalmak megtervezése, leegyeztetése, az oldalak napi szintű kezelése, moderációja
    • Szövegírói feladatok ellátása (Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube, Pinterest,
    • blogcikkek, weboldal és hírlevél szövegezések)
    • Ügyfelek számára stratégia felállítása, social monitoring készítése, tárgyalások lebonyolítása
    • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
    • Facebook és Instagram hirdetéskezelés
    • Esetenként tendereken való részvétel
    • Alkalmanként kisebb grafikai tervezés, látványvilág kialakítására brief grafikus kollégának
    • Az MTT Digital Kft. saját online felületeinek, hírleveleinek szövegezése, social kampányok content részének megtervezése és kivitelezése (angol és magyar nyelven)

Amit kínálunk:

    Alapbér plusz teljesítményalapú mozgóbér

    Rugalmas, kötetlen időbeosztás

    Ügyfél találkozókhoz teljes szakmai támogatás

    Teljes infrastruktúra támogatás

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1024 Budapest, Széll Kálmán tér