PHP Developer

Budapest II., Hungary

Várunk téged is PHP fejlesztőnek
az MTT Digital csapatába!

6 éve állunk ügyfeleink rendelkezésére online marketing és kereskedelmi informatika területén. A Google technológiai partnereként küldetésünk olyan automatizált rendszerek fejlesztése, melyek hozzájárulnak a partnereink jövőbeni sikereihez.

Ha te is szeretnél hozzásegíteni minket célunk megvalósításához és rendelkezel a megfelelő szakmai tapasztalattal, akkor jelentkezz hozzánk! Nálunk többféle és változatos feladatot fogsz ellátni: közép- és nagyvállalatok számára kínált Google és kereskedelmi megoldások fejlesztésében veszel részt, web- és appfejlesztést (Php, Css, JavaScript) valamint egyéb változatos fejlesztéseket (Java, Kotlin) végzel.

Feladatok

  • webalkalmazások, webshopok fejlesztése

  • egyedi igényű fejlesztések elvégzése

  • meglévő weboldalak karbantartása, hibajavítása

  • backend, frontend fejlesztés

  • specifikációk készítése

Elvárások

  • PHP alapos ismerete

  • Objektumorientált fejlesztés

  • MVC ismerete

  • MySQL, PostreSQL vagy más relációs adatbázis ismerete

  • HTML és JS ismerete

  • önálló döntési képesség

  • angol nyelvtudás

Előnyök

  • Git verziókezelő ismerete

  • Symfony, Laravel, Zend vagy más PHP keretrendszer ismerete

  • Magento ismerete

  • Google API-k ismerete

  • Tanulékonyság, akár önállóan is

Mit kínálunk

  • Jó hangulatú, fiatalos csapat, kellemes környezet

  •  Versenyképes bérezés, céges MacBook, telefon

Mi fog történni a jelentkezéses után?

  • A jelentkezésed után felhívünk, és telefonon megbeszélünk egy beugró feladatot.

  • A feladat elvégzése után személyes interjún megbeszéljük a feladatokat.

Munka leírása

  • napi 6/8 óra

  • irodai

  • munka- vagy vállalkozói szerződéssel

Munkavégézés helye

  • MTT Digital Kft.
    1024 Budapest, Széll Kálmán tér 11.

Referenciák

    Odoo • Text and Image